O Nas

Home/O Nas
O Nas 2015-07-09T09:43:50+00:00

Zabieg stomatologiczny - MostyKorony.euNazywam się Halina Włoch. Skończyłam z wyróżnieniem medycynę na uniwersytecie Harvarda. Odbyłam liczne szkolenia i starze w wielu klinikach w Ameryce, Europie i w Polsce. Wzór stanowią dla mnie najświetniejsze autorytety świata stomatologii.

Od trzech lat wraz z asystentką stomatologiczną Magdaleną Rosińską prowadzę gabinet dentystyczny w Katowicach. Od początku pracujemy razem i dzięki temu stanowimy zgrany zespół. Doskonała współpraca w połączeniu z niebagatelnym doświadczeniem i pasją sprawia, że poradzimy sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi problemami dentystycznymi.

Od kiedy pracujemy we własnym gabinecie stomatologicznym, przez cały czas uczęszczamy na kursy w kraju i zagranicą, aby nie pozostać w tyle i zawsze oferować naszym pacjentom najnowocześniejsze metody leczenia, a także profilaktyki.
Wierzymy, że dzięki utrzymywaniu jak najlepszych relacji z pacjentami zwiększamy skuteczność naszych usług i czynimy leczenie bardziej przyjaznym.
Jesteśmy dumni, że możemy starać się o zdrowe (i szerokie) uśmiechy na twarzach mieszkańców Katowic i okolic w województwie Śląskim.